Dom

Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

1 2
Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd. Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd.
Assembly workshop
Accessories workshop

Assembly workshop

Accessories workshop

1
Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd.

1
Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd.

 • Linia produkcyjna
  Wszystkie produkty firmy posiadają certyfikaty CE, SGS i inne międzynarodowe. Nasze produkty są eksportowane głównie do Sounth America, Europy, Bliskiego Wschodu i innych regionów. Nasze produkty nie tylko spełniają zapotrzebowanie krajowego rynku konsumenckiego, ale także zapewniają świat wiodący serwis automatów jako kompleksowe rozwiązanie.

 • OEM / ODM

  Nasza firma ma własny, unikalny zespół projektantów, odpowiadający różnym potrzebom klientów OEM ODM!

  Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w usługach OEM / ODM, GV18 i GV25 to dwa oryginalne produkty z serii, które wyprodukowaliśmy w 2010 roku, po ponad roku testów i udoskonalania produktów, wprowadziliśmy na rynek formalne produkty koniec 2011 r.

 • R & D
  Nasza firma utworzyła dział oprogramowania R&D i dział maszyn R&D. Nasz twórca jest projektantem, który pochodzi ze światowej sławy przedsiębiorstw produkujących automaty do sprzedaży. Możemy zaprojektować dla Ciebie nową maszynę z unikalnym oprogramowaniem i skrzynką Twojej bazy na specjalne życzenie. Posiadając ponad 50elitów w dziale RD, zapewniamy projekt OEM / ODM dla wielu krajów, takich jak Brazylia, Japonia, Kanada, Meksyk, Hongkong, Rosja itp.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Clover

Tel: 13926287065

Faks: 86-020-86773690

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas