Dom

Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd.

profil firmy
Firma DEER została założona w 2010 roku, dwóch twórców tej firmy to kierownik handlu i projektant, którzy pochodzą ze znanych na całym świecie przedsiębiorstw produkujących automaty do sprzedaży. Początkowa motywacja do założenia firmy DEER, być może jest podobna do doświadczenia Lamborghini. Duża liczba przedsiębiorstw pracuje dla pieniędzy, ale mamy tendencję do tego, aby bardziej fantastyczny automat vendingowy, poczucie wartości i osiągnięcia były ważniejsze w naszym umyśle.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
Firma DEER została założona w 2010 roku, a jej twórca to dyrektor handlowy i projektant wywodzący się ze znanych na całym świecie przedsiębiorstw produkujących automaty do sprzedaży.

GV18 i GV25 to dwa oryginalne produkty z serii, które wyprodukowaliśmy w 2010 roku. Po ponad roku wewnętrznych testów i ulepszeń wprowadziliśmy na rynek formalne produkty pod koniec 2011 roku, a dwie serie produktów sprzedano w ponad 10000 zestawach na koniec 2012 roku. Sukces oryginalnej serii położył solidny fundament w firmie DEER. bazując na tym samym doskonałym sercu (mechanizm monet), kontynuujemy projektowanie automatów z naklejkami, automatów z kapsułami, automatu z piłką do skakania i itd. Dzięki stopniowej perfekcji linii produktów firma DEER stała się odnoszącą największe sukcesy firmą produkującą automaty vendingowe w Chinach, możesz zobaczyć nasze produkty na całym świecie.

Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd.
Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd.
Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd.
Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

marki : JELEŃ

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 3800000-4500000

Rok założenia : 2010

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Guangzhou Deer Machinery Co., Ltd. Certyfikaty